ZAJĘCIA EDUKACYJNE ...
SPACERY
main image

SPACERY


2022/12/31
DZIECI I MŁODZIEŻ

Spacery tematyczne, oparte o punkty Krakowskiego Szlaku Techniki (KST), przedstawiające ciekawostki m.in. dzielnic Kazimierz i Podgórze.

Spacery tematyczne, oparte o punkty Krakowskiego Szlaku Techniki (KST), przedstawiające ciekawostki m.in. dzielnic Kazimierz i Podgórze, przybliżające życie i dorobek ważnych krakowskich działaczy, wynalazców, inżynierów, naukowców i wiele innych zagadnień związanych z inżynierią i techniką to flagowy projekt Muzeum Inżynierii i Techniki.

Spacery prowadzą licencjonowani przewodnicy po Krakowie oraz edukatorzy.

Aktualne terminy i tematy spacerów dla indywidualnych odwiedzających znajdziecie na naszym profilu na Facebooku oraz w aktualnościach.

W ofercie Muzeum znajdują się także spacery tematyczne, które organizujemy na specjalne zamówienie grup zorganizowanych:

  • Wisła i mosty Krakowa,
  • Tajemnice Podgórza,
  • Sekrety Kazimierza.

Minimalna liczba uczestników spaceru na zamówienie dla grupy zorganizowanej to 8, a maksymalna 25 osób. Spacery zamawiane dla grup mogą być organizowane od wtorku do piątku w godzinach od 12:00 do 17:00.

Spacery, w zależności od tematu i długości trasy, trwają ok. 1,5 godziny.

Program skierowany jest do wszystkich grup wiekowych.

Kiedy: Grupy zorganizowane: wtorek-piątek.
Indywidualni: soboty i niedziele w godzinach podanych w aktualnym programie.
Cena: 19 zł od osoby
Metody: storytelling, pogadanka, burza mózgów
Przestrzeń: Przestrzeń miasta, Krakowski Szlak Techniki
Prowadzący: Edukator, Animator

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Zgłoszenia przyjmowane są od wtorku do soboty w godzinach od 10:00-18:00. Zadzwoń do nas: +48 12 428 66 00 wew. 11 lub wyślij e-mail: rezerwacja@mit.krakow.pl