ZAJĘCIA EDUKACYJNE ...
SPINAJ NAUKĘ
main image

SPINAJ NAUKĘ


2022/12/31
RODZINNE

Projekt SPIN-aj Naukę pozwoli na przybliżenie tematu inżynierii ujętej w aspekcie miasta i jej oddziaływania na człowieka w nim żyjącego.

SPINAJ NAUKĘ

Ruszamy z nowym projektem SPINaj Naukę, który realizowany będzie w Muzeum Inżynierii i Techniki dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Społeczeństwo i Nauka SPIN. Projekt ten będzie realizowany jednocześnie w 11 innych instytucjach i centrach nauki z terenu całej Polski. Projekt dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

Zajrzyj na stronę: KLIK lub odwiedź profil: KLIK, a dowiesz się więcej o naszym wspólnym programie.

Projekt SPIN-aj Naukę pozwoli na przybliżenie tematu inżynierii ujętej w aspekcie miasta i jej oddziaływania na człowieka w nim żyjącego. W ramach projektu SPINaj Naukę MiT zajmie się takimi tematami jak: Budownictwo, Bezpieczeństwo, Hydrotechnika, Mobilność, Handel i przemysł, Zdrowie publiczne, Komunikowanie się, Urbanistyka, Ciepłownictwo, Gazownictwo, Energetyka i Ekologia. W ramach wyżej wymienionych dziedzin inżynierii Muzeum będzie prowadziło zajęcia i warsztaty edukacyjne pt. SPINarium MIT. Drugim elementem projektu będą debaty / podcasty pt. SPINacz, do których zaprosimy ciekawych gości, którzy udowodnią, że nauka jest super. Ostatnim modułem projektu będą gry terenowe pt. SPIN GO, które pozwolą na jeszcze lepsze poznanie miasta, jego historii, a wszystko to w oparciu o jedną z dziedzin inżynierii miejskiej.

Terminy naszych aktywności zamieszczać będziemy w mediach społecznościowych i stronie internetowej.