ZAJĘCIA EDUKACYJNE ...
Urodziny w Ogrodzie
main image

Urodziny w Ogrodzie


2023/10/10
DZIECI I MŁODZIEŻ

Oferta skierowana do dzieci w wieku 7 – 13 lat


Grupa uczestników musi składać się z minimum 8 osób.

Cena za 1 uczestnika – 45 zł


Rezerwacji należy dokonać z minimum 5-dniowym wyprzedzeniem.

Sezon 2024 w Ogrodzie Doświadczeń rozpocznie się 22 kwietnia.

 

Urodziny w Ogrodzie

Ogród Doświadczeń oferuje przyjęcia urodzinowe w 2 różnych tematach. Urodziny organizowane są dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat i mają charakter gry terenowej. To świetna okazja do spędzenia urodzin w Krakowie na świeżym powietrzu.

 

Harmonogram prowadzenia urodzin

Urodziny rozpoczynają się o wyznaczonych godzinach w soboty i niedziele.

Kwiecień – sierpień

 • 11:00
 • 16:00

Wrzesień – październik

 • 11:00
 • 15:00

 

Przebieg urodzin

Gra terenowa rozpoczyna się o wyznaczonej godzinie, trwa ok. 2 godz. i jest prowadzona przez 1 lub 2 instruktorów, w zależności od ilości uczestników zabawy. Na zakończenie na uczestników czekają nagrody — bilety wstępu na żyroskop lub 3 zjazdy na torze saneczkowym

Później uczestnicy mają czas (ok. 1 godzinę) na przyjęcie/poczęstunek w namiocie we własnym gronie.

Poprzez cały ten czas, czyli 3 godz., do dyspozycji gości pozostaje namiot sferyczny o powierzchni 30 m², w którym znajdują się stoliki i krzesła. Istnieje też możliwość ustawienia ich przed namiotem. Po upływie wyznaczonego czasu uczestnicy urodzin porządkują i opuszczaj namiot, ale na terenie Ogrodu mogą przebywać do końca dnia.

 

Tematy urodzin

 

1. Przygoda w Lemolandii

Dla najmłodszych

Uczestnicy zajęć przenoszą się w świat Lemolandii, baśniowej krainy pełnej przygód i zagadek. Wciągnięci przez wir wodny muszą wykonać różne zadania by dzięki współpracy odnaleźć skarb i móc wrócić na przyjęcie urodzinowe w Ogrodzie Doświadczeń. W Lemolandii znajdziemy tajemnicze wyspy, las luster, dźwięczną krainę, lem-birynt, karuzelę, rakietę, która zabierze nas na Marsa i wiele innych atrakcji.

 

2. Zostań Detektywem

Dla nieco starszych

Uczestnicy zajęć przejdą test na detektywa. Staną przed wyzwaniem odnalezienia skradzionego prezentu urodzinowego, kierując się wskazówkami i tropami, pozostawionymi na terenie Ogrodu. Każdy uczestnik będzie miał okazję samodzielnie stworzyć portret sprawcy, a po odnalezieniu prezentu otrzyma legitymację detektywa z własnym odciskiem palca!

 

Informacje dodatkowe

Ogród nie zapewnia poczęstunku, istnieje jednak możliwość zorganizowania go we własnym zakresie. W namiocie jest dostęp do prądu, obok natomiast znajduje się kran z bieżącą wodą. Miejsce poczęstunku na czas przyjęcia można dobrowolnie udekorować, ale w sposób niepowodujący zniszczeń.

Na terenie ogrodu można skorzystać z oferty gastronomicznej, dostępna jest specjalna oferta dla uczestników urodzin. Więcej na stronie — KLIK

Całkowity koszt urodzin uzależniony jest od liczby dzieci biorących udział w przyjęciu zgodnie z obowiązującym cennikiem – 45 zł od dziecka. Minimalna liczba osób biorących udział w zabawie: 8 osób. W przypadku mniejszej liczby osób w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć za kwotę odpowiadającą minimalnej liczbie osób wymaganej do przeprowadzenia zabawy.

Organizator urodzin zakupuje bilety dla odpowiedniej liczby uczestników przed lub w trakcie przyjęcia. Opiekunowie solenizanta oraz jeden opiekun każdego z uczestników urodzin, mają wstęp bezpłatny. Pozostali opiekunowie są zobowiązani do wykupienia biletów wstępu do Ogrodu w cenie 21 zł.

Do dyspozycji są specjalne, ozdobne zaproszenia dla gości urodzinowych. Można je otrzymać bezpłatnie w kasie Ogrodu po dokonaniu telefonicznej rezerwacji urodzin.

Rezerwację terminu oraz ustalenie tematu zajęć należy uzgodnić najpóźniej 5 dni przed datą urodzin:

W celu dokonania rezerwacji należy podać następujące informacje:

 • termin zajęć:
  • data
  • godzina
 • wybrany temat zajęć,
 • wiek uczestników zajęć,
 • ilość uczestników zajęć,
 • dane kontaktowe do osoby rezerwującej:
  • imię,
  • nazwisko,
  • telefon,
  • e-mail.

Opiekunowie muszą liczyć się ze zmiennymi warunkami pogodowymi panującymi na otwartej przestrzeni i muszą być odpowiednio na nie przygotowani. Ogród nie zapewnia żadnych środków ochronnych.

Istnieje możliwość podjazdu samochodem pod bramę Ogrodu w celu wypakowania rzeczy. Następnie należy przeparkować samochód na parking znajdujący się pod CH M1 (z którego mogą korzystać goście Ogrodu Doświadczeń).

Szczegóły znajdują się w Regulaminie

Rezerwacja i więcej informacji

Zdjęcia( 8)

photo 01
photo 01
photo 01
photo 01
photo 01
photo 01
photo 01
photo 01