ZAJĘCIA EDUKACYJNE ...
URODZINY W MUZEUM
main image

URODZINY W MUZEUM


2022/12/31
DZIECI I MŁODZIEŻ

Zapraszamy do zorganizowania wyjątkowych urodzin dziecka w Strefie Kreatywności w Muzeum Inżynierii Miejskiej. W programie oferujemy przeprowadzenie warsztatów edukacyjnych sprofilowanych odpowiednio pod kątem wieku uczestników.

URODZINY W MUZEUM

 

Zapraszamy do zorganizowania wyjątkowych urodzin dziecka w Strefie Kreatywności w Muzeum Inżynierii i Techniki. W programie oferujemy przeprowadzenie warsztatów edukacyjnych sprofilowanych odpowiednio pod kątem wieku uczestników.

 

Dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat proponujemy do wyboru warsztaty:

 

  • Zajęcia kuchni moleCOOLarnej (Uczestnicy dowiedzą się, czym jest kuchnia molekularna, poznają jej tajniki oraz zrozumieją, czym różni się ona od tradycyjnych metod gotowania. Pod opieką edukatora przygotują kilka ciekawych potraw, takich jak kawior o smaku coli i fanty).
  • Warsztaty „Kosmos w słoiku” (Zajęcia polecamy szczególnie małym pasjonatom gwiazd, a także wszystkim, których interesują planety i loty w kosmos)

 

Dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat proponujemy do wyboru warsztaty:

 

  • zajęcia modelarskie (Młodzi konstruktorzy wykonają drewniane modele zwierząt oraz pojazdów z różnych epok)
  • zajęcia kuchni moleCOOLarnej (Uczestnicy dowiedzą się, czym jest kuchnia molekularna, poznają jej tajniki oraz zrozumieją, czym różni się ona od tradycyjnych metod gotowania. Pod opieką edukatora przygotują kilka ciekawych potraw, takich jak kawior o smaku coli i fanty).

Dla solenizantów i ich gości przygotowaliśmy też niespodzianki!

 

Kiedy możliwe jest zorganizowanie urodzin?

 

  • piątki w godzinach od 15:00 do 17:00
  • soboty, niedziele w godzinach od 11:00 – do 13:00

Cena biletu dla jednego Uczestnika Urodzin wynosi 35 zł.

W ramach wykupionego biletu urodzinowego Muzeum zapewnia zajęcia edukacyjne z wybranego tematu oraz zabawę wielkimi klockami pod okiem edukatora w Strefie Kreatywności.

Czas: 2 godziny zegarowe
Ilość uczestników: 5-15 osób
Metody: storytelling, praca w grupach, praca indywidualna pod kierunkiem, pogadanka, burza mózgów
Przestrzeń: sala edukacyjna
Personel: edukator, animator

Wymagana jest wcześniejsza i przedpłata.

Prosimy o podawanie dokładnego terminu w czasie jej składania. Zgłoszenia przyjmowane są od wtorku do soboty w godzinach od 10:00-18:00 telefonicznie: +48 12 428 66 00 wew. 11 lub mailowo: rezerwacja@mit.krakow.pl

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem KLIK

Pliki do pobrania (1)